Poszukuję dziewczyny...

Wyznaj miłość na forum,zapytaj, odpowiedz

Poszukuję dziewczyny...

Postprzez Shot511 » Pn sie 16, 2010 9:49 pm

Eh... cóż, nie znam imienia ani nazwiska, miejsca zamieszkania, wieku - nie znam nic. Ale myślę, że warto szukać. Ponoć kto szuka znajduje.

Szukam dziewczyny, z którą spotkałem się w Karwi na plaży przy wejściu 45. Była w towarzystwie małżeństwa, które miało dwójkę dzieci - dwie dziewczynki, które były ubrane zwykle w różowe stroje kąpielowe. Ona sama, miała na sobie beżowy strój kąpielowy, dwuczęściowy. Jej wzrost nie przekraczał 170 cm. Włosy koloru brąz sięgające do połowy pleców...

Niestety często spotykaliśmy się podczas kąpieli w morzu... Ja nie umiałem wydusić z siebie ani słowa, czego teraz bardzo żałuję. Kiedy już zdałem się na odwagę - jej już nie było. Mam nadzieję, że odpiszesz Nieznajoma tutaj na forum...
Shot511
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 9:43 pm

Re: Poszukuję dziewczyny...

Postprzez Sorba » Pt sie 27, 2010 1:25 pm

A jaki miała kolor włosów?? Trudno cokolwiek doradzić lub pomóc,ponieważ nie wiemy w jakiej byłeś miejscowości. A nie bierzesz pod uwagę,że mogła to być mama tych dwóch dziewczynek?
www.sorba.pl - sprzęt sportowy i turystyczny.
Avatar użytkownika
Sorba
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz maja 13, 2010 1:32 pm

Re: Poszukuję dziewczyny...

Postprzez Shot511 » Pt sie 27, 2010 4:29 pm

To była Karwia. Kolor włosów - ciemny brąz. To nie była mama tych dwóch dziewczynek :) bo oprócz niej była jeszcze druga kobieta - starsza od niej :)
Shot511
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 9:43 pm


Powrót do Miłość nad morzem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość