co zrobić jak obiekt (kwatera, hotel) otrzymał złe opinie?

To FAKT, że każdy NIEZADOWOLONY turysta może opisać swe żale na tym forum....

co zrobić jak obiekt (kwatera, hotel) otrzymał złe opinie?

Postprzez filip » Pt sie 17, 2007 10:14 pm

co zrobić gdy obiekt (kwatera, hotel) otrzymał złe opinie?

Można się zdenerwować, załamać, zignorować i nic nie zrobić (tak robi 95% właścicieli obiektów w Polsce).

Wiemy, bo forum.eMorze.pl należy do największej sieci stron www w Polsce (kilkadziesiąt serwisów) i mamy naprawdę sporą wiedzę i doświadczenie.

Polecamy jednak: ODPISAĆ na post [wypowiedź] negatywny
Najlepiej opisać całą sytuację, jeśli wina leży po stronie osób - włascicieli czy pracowników obiektu, dobrze jest się przyznać do błędu. To bardzo podnosi wiarygodność obiektu!
filip
Site Admin
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 12:57 pm

Postprzez filip » Pt sie 17, 2007 10:24 pm

Czy pamiętacie księgi gości (tradycyjne papierowe, ładnie oprawione).

Czy wiecie, że wiele obiektów (kwatery, pensjonaty, hotele, apartamenty) takie księgi gości wciąż stosuje? Naprawdę.

Sam widziałem takich ksiąg kilkanaście. Są tam w zdecydowanej większości wpisy zadowolonych gości. (" To był wspaniały urlop, przemili właściciele. Do zobaczenia za rok. Pan Jurek Mazurek z rodziną").

Internet to obecnie główne źródło pozyskiwania turystów. A forum.eMorze.pl to taka duża księga gości - opiniotwórcza i obiektywna księga gości. Nie będziemy kasować negatywnych wpisów, tylko dlatego, że właściciel obiektu nas o to poprosi! (kiedy i jakie wpisy kasujemy - czytaj w oddzielnym temacie)

Wracając do sedna. Drodzy właściciele obiektów. Może warto zasugerować turystom, aby swoje opinie wyrazili na forum internetowym, które dziennie ogląda wielu Waszych potencjalnych klientów...
filip
Site Admin
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 12:57 pm

OPjwBzJGopMVO

Postprzez Meryem » So gru 26, 2015 2:14 pm

najmilej, że przy okazji od Chruściela się dozidewiałam, że tak w skrf3cie jestem połączeniem cech typowo kobiecych (łagodna, miła, ciepła) ale i męskich, w skrf3cie rzecz ujmując masz jaja ) . Wow, Marcin, dzięki nie wiem, czy bardziej za dostrzeżenie łagodności, czy jaj
Meryem
 


Powrót do Zasady, porady, prośby, informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości