Stegna

To FAKT, że każdy NIEZADOWOLONY turysta może opisać swe żale na tym forum....

Stegna

Postprzez kristinbb » Pn mar 09, 2009 1:05 pm

A dlaczego nie ma Stegny ?
Mała nie jest... :shock:
kristinbb
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 1:00 pm
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Maja » Pt kwi 17, 2009 11:26 am

no właśnie, Stegna to przepiękna nadmorska miejscowośc i nie taka mała. Spedziłam tam wakacje w zeszłym roku i bardzo mi się podobało. Wynajmowałam pokój w domu prywatnym , na dole znajdował się "Bar Kotwica".Na wczasy pojechaliśmy ze znajomymi i otrzymaliśmy duży pokój z tarasem i łazienką.Własciciele bardzo mili. Domek z dużym ogrodem, w którym mozna bylo zaparkować autko, wieczorkiem robilismy sobie ogniska oraz grywaliśmy w bilarda w barze na dole. Położenie też świetne bo blisko do Koscioła, Na pocztę, do sklepów. praktycznie obok domu dworzec autobusowy- zwiedziliśmy zamek w malborku, jarmark dominikański w gdansku( super sprawa) oraz kawałek smutnej histori w muzeum w sztutowie. Droga nad morze cudna, przez las. żalujemy tylko ,że nie zabraliśmy rowerów bo jest dużo tras rowerowych. droga dojazdowa nad morze trochę kiepska, ale my i tak głownie spacerowaliśmy, , bo szkoda omijać tą cudną drogę. Dla mnie były to jedne z cudowniejszych wakazkoda omijać tą cudną drogę. Dla mnie były to jedne z cudowniejszych wakacji i mam nadzieje że w tym roku uda mi sie tam wyjechac.
Maja
 

Postprzez Oleńka » Wt kwi 28, 2009 1:24 pm

Przyłaczam się do prośby o stworzenie działu Stegna ale ja nie wiem czy jacykolwiek moderatorzy czy admin sa tu obecni. napisałam maila w tej sprawie kilka tygodni temu i zero reakcji.
Avatar użytkownika
Oleńka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 11:44 am

Re:

Postprzez trynis » Pn lut 01, 2010 12:37 pm

Oleńka napisał(a):Przyłaczam się do prośby o stworzenie działu Stegna ale ja nie wiem czy jacykolwiek moderatorzy czy admin sa tu obecni. napisałam maila w tej sprawie kilka tygodni temu i zero reakcji.


Oczywiście, że moderatorzy są. Czytałem info na temat nowego działu - Jeżeli będzie więcej chętnych osób, to taki dział stworzymy.
trynis
Site Admin
 
Posty: 54
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 12:57 pm


Powrót do Zasady, porady, prośby, informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości