PRACA NA SEZON LETNI 2011 PILNE!

Oferty pracy sezonowej na wybrzeżu a także kandydaci do pracy

PRACA NA SEZON LETNI 2011 PILNE!

Postprzez dominika » Pn sty 10, 2011 7:19 pm

Witam. Trzy pracowite dziewczyny poszukują pracy na sezon letni 2011 w pobliżu morza. Jesteśmy sumienne, posiadamy kulturę osobistą, pozytywnie nastawione na nowe wyzwania. Uczęszczamy do technikum na profil turystyczny, mamy 18 lat .Mieszkamy w okolicach Wejherowa. tel. kon. 662186705 gg 12781824 lub @mail: domciasul@wp.pl
Dominika, Magda i Patrycja czekamy
dominika
 

Re: PRACA NA SEZON LETNI 2011 PILNE!

Postprzez Arhoke » Cz lut 03, 2011 10:53 pm

Witam,
Dwie młode i odpowiedzialne osoby szukają pracy nad morzem, na sezon 2011 w terminie od drugiej połowy czerwca do końca września. Chłopak, Witek, lat 22 i dziewczyna, Gosia, lat 20. Praca w charakterze obojętnym [pomoc kuchenna, kelner, sprzedawca, recepcja etc]. Aktualne książeczki sanepidowskie. Sumienność, pracowitość, zaradność i przede wszystkim uczciwość a także wysoka kultura osobistą, umiejętność pracy w zespole i przyjazne usposobienie. Praca obowiązkowo z zakwaterowaniem. Kontakt kom: 512 474 492 e-mail: malkan1990@gmail.com.

Pozdrawiam.
Arhoke
 

Re: PRACA NA SEZON LETNI 2011 PILNE!

Postprzez Gość » Pn lut 07, 2011 9:34 pm

Witam
Jestem miłą komunikatywną dziewczyną która poszukuje pracę na sezon letni.
Pracowałam już w dziale gostronomicznym i jako kelnerka
Kontakt do mnie:weronika1416@interia.eu ; nr. telefonu: 506808667
Gość
 

Re: PRACA NA SEZON LETNI 2011 PILNE!

Postprzez Michalina » N lut 27, 2011 1:09 pm

Witam ! ; ))
poszukuje dobrze platnej pracy na sezon 2011.(1-2 m-ce) Najlepiej w jastrzebiej gorze badz władysławowie. Jestem miła, komunikatywną, szybko uczacą się dziewczyną. Pracowalam juz rok temu w jastrzebiej gorze jako pomoc kuchenna chociaz i tak zajmowalam sie tam takze innymi rzeczami zwiazanymi z restauracja i pensjonatem. Nadaje sie do kazdej pracy zwiazanej z ta branza. Jak juz wspomnialam wczesniej szybko sie uczę i mogę się podjąc takze pracy w sklepie, stoiskach itd. Mam 17 lat i jestem z okolic Wejherowa.

Prosze o szybka i pozytywna odpowiedz. ;)

malinowa61@onet.pl
Michalina
 


Powrót do Praca nad morzem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość