SARBINOWO

opinie, opisy, wrażenia

SARBINOWO

Postprzez chloe » N sie 19, 2007 3:20 pm

Bardzo tam przyjemnie, jeśli patrzec, że to raczej mała miejscowosc.
Od kilku lat jezdze na pole campingowe 'słoneczny brzeg', teraz zmienilo nazwe na 'bursztynowy brzeg'- stamtad mam doslownie kilkanascie metrow na plaze. Miejscowosc jest dosyc spokojna, młode osoby szukające rozrywki, chyba będą rozczarowane, bo chociaz istnieje kilka dyskotek 'arkadia', 'jamaica' czy pub 'u babci maliny'- to raczej nie stanowią one rewelacji. Arkadia- płacimy za wstep a i jedynie ludzie słuchajacy techna moga sie tutaj pobawic, Jamaica swieci pustkami, a ' u babci maliny' srednia wieku osob bawiacych sie tam, raczej nie zachęca do dłuzszej zabawy- poza tym ten pan zawodzący krzywe piesni na keybordzie. maasssakra.=)
chloe
 
Posty: 17
Dołączył(a): N sie 19, 2007 3:06 pm

Re: SARBINOWO

Postprzez MarcinAnia » Cz lut 10, 2011 12:52 pm

Ja ze swojej strony mogę polecić Pensojnat Solis w Sarbinowie- miejsce dla tych którzy chcą odpocząć nad morzem a nie cisnąć się na plaży jak sardynki w puszce ;] do plaży jest 15 minut drogi, bardzo dobre jedzenie w restauracji, pokoje o wysokim standardzie i tanio :)
byliśmy tam w zeszłym roku, w tym też się wybieramy ale do domków drewnianych - z racji małego dziecka potrzebujemy spokoju i dużo miejsca - na miejscu jest basen plac zabaw i zakaz wprowadzania zwierząt - dzieci mogą się bawić spokojnie. Mam nadzieję że komuś ta informacja się przyda :)
pozdrawiam!
MarcinAnia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 12:50 pm


Powrót do Miejscowości nad morzem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość