Byłam W REWALU

Byłam W REWALU

Postprzez Iza » Pt wrz 21, 2007 6:12 pm

Miejscowość ładna spokojna ale plaża jest kiepska
Iza
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 11:09 am

Postprzez Marco » Cz paź 18, 2007 12:20 pm

zgadzam się..plaża wąska i kamienista...Dużo psów na plaży i śmieci..
Marco
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 10:15 am

Postprzez Kamileczka&Adrianno » Pt lip 18, 2008 7:24 pm

Wróciłam właśnie z Rewala - Przepiękna plaża szeroka i piaszczysta - dlatego dziwią mnie wasze wypowiedzi... być może po jakimś sztormie widzieliście tą plażę. No mniejsza z tym wybawiłam się świetnie razem z mężusiem pogoda co prawda raczej spacerowa ale przez drugi tydzień było nonstop słoneczko i spaliłam sobie plecki. W nocy jak za młodu impreski do rana kilkarazy. Już zapomniałam jak to było:D. Hotele i Pensjonaty jak wszędzie a jedzonko... średniawe. W kawiarni/restauracji sabat jest fajnie ale jedzenie dają za bardzo przyprawione - jakby chcieli zabić prawdziwy smak potrawy - wszystko na ostro... wrrrr... ale tragedi nie bzo + polecam pierogi pryz Kaliforni + dzskotece i piyye w tej dzskotece.

Pozdrawiam
Kamileczka&Adrianno
 

Postprzez Gość » Pt cze 19, 2009 3:54 pm

Jade w tym roku do Rewala do osrodka polonia.Czy ktos moze mi napisac co kolwiek o tym osrodku? Z gory dziekuje :)
Gość
 

Re: Byłam W REWALU

Postprzez Marian » Śr lip 22, 2009 10:49 am

Bylem w Osrodku Polonia w Rewalu kto tam jeszcze niebyl to serdecznie polecam atmosfera wspaniala a iPan Rysio wpozadku do wczasowiczuw. :
Marian
 

Re: Byłam W REWALU

Postprzez Artemida » Cz lip 23, 2009 4:08 pm

[code][/code]

Potwierdzam, to co pisze Marian. Ośrodek super i obsługa też................. :D
Artemida
 

qgeEzlxuSJYeUzxYptTA

Postprzez Latia » So gru 26, 2015 3:32 pm

30 lipca 2012Cześć Kasiu, oglądam Cię od jakiegoś czasu, ale dopreio teraz piszę, bo jakoś wcześniej nie miałam weny:) A chcę, żebyś wiedziała, że skorzystałam już dwa razy z Twoich rad! Raz domowa metoda na zadbane paznokcie; dwa kuferek na kosmetyki:) I muszę dodać, że zarf3wno pierwszy, jak i drugi raz okazał się strzałem w 10tkę:) Co prawda kuferek został lekko przerobiony przez mojego mena :), bo szufladki były zbyt chwiejne, ale jestem zadowolona, że mogłam dzięki Tobie znaleźć coś, co bardzo mi się przydaje. Co do bloga, to niestety nie przejrzałam jeszcze wszystkich Twoich twf3rczości, jednak to, co przeczytałam i zobaczyłam do tej pory jest naprawdę fajne, ciekawe i co najważniejsze pozytywnie nastraja:)
Latia
 

WHsvEidaQD

Postprzez Pelle » So gru 26, 2015 3:33 pm

pisze:There are actually a range of parctiulars along the lines of thatto take into consideration. That could be a nice level to convey up.I give away the ideas above because normal inspiration however clearly there have been questions just likethat the one you deliver up where a very powerful thing shall be working in sincere first-rate faith.I don?t identify if best practices have emerged around issues just like that, converselyI am positive that your job is obviously recognized as a first-class game.Both girls and boys actually feel the impact of merely a second’spleasure, for the remainder of their lives.
Pelle
 

IcGneCDFUZOxbf

Postprzez Bagus » Pn gru 28, 2015 11:36 am

pisze:Zanim powstało Jedzonko Malucha też nie <a href="http://oumlozky.com">isitna</a>łam Cieszę się, że prezenty się podobały takie drobiazgi w podziękowaniu za głosy Cieszę się rf3wnież, że podział według wieku przypadł do gustu. Dawno planowałam go zrobić, czas pozwolił dopiero teraz Ważne, że jest Drodzy Wszyscy Gdybyście mieli jakieś pomysły na rozwf3j Jedzonka Malucha, podpowiedzi piszcie do mnie śmiało
Bagus
 

CCWJPwcbYvNkLyJxn

Postprzez Keisha » Wt mar 22, 2016 7:51 pm

I read your positng and was jealous
Keisha
 

cTrEEmjMddwcQoZr

Postprzez Jennica » Pt kwi 08, 2016 4:17 pm

Could you write about <a href="http://rtyclezn.com">Phiscys</a> so I can pass Science class?
Jennica
 


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość