Ochrona Omega tragedia

Zbiór tematów jakich nie zakładamy

Ochrona Omega tragedia

Postprzez Karolina O » Wt sty 26, 2010 9:01 pm

Będąc na półwyspie przechodziłam obok jakiegoś ochroniarza który nosił pustą kabure bez pistoletu.Czy to jakiś dowcip bo jakiś taki mizerny na plecach miał omega czy jakoś tak zastanwiam się co to za firma kogudzik bo jak będzie się coś działo to go zastrzelą wyglądało to bardzo śmieszie to się z kumpelą pośmiałyśmy.Powinni tych ochraniaczy jakoś ubierać. :lol:
Karolina O
 

Re: Ochrona Omega tragedia

Postprzez Lula » Śr sty 27, 2010 2:56 pm

Dlaczego tragedia? Co dziwnego w tym, że ochrona jest bez ostrej broni? To tylko świadczy o tym, że dane miasto jest bezpieczne i spokojne. :)
Lula
 

Re: Ochrona Omega super

Postprzez karolA » Śr lut 03, 2010 4:37 pm

Od kilku lat korzystam z usług firmy OMEGA i jestem bardzo zadowolona, dziwi mnie fakt, zaglądania przez ciebie do kabur obcych ochroniarzy???? Nie broń świadczy o skuteczności firmy. No cóż widać coś płytkiego pływa po portalu.pozdrowienia dla firmy OMEGA
karolA
 

Re: Ochrona Omega super

Postprzez pawelo » Cz lut 04, 2010 9:45 am

No nieźle Pani Karolino O z tego co mi wiadomo w I i II klasie szkoły podstawowej uczymy się czytać, gdyby Pani się solidnie uczyła to na pewno nie zrobiłaby gafy i to jeszcze na forum hahaha :D tak się składa że na plecach pisze OCHRONA a nie OMEGA hehehe :D
pawelo
 

Re: Ochrona Omega tragedia

Postprzez Rafi » Pt lut 05, 2010 9:31 am

"na plecach pisze" a powinno być "na plecach jest napisane" Ale żeby to wiedzieć trzeba skończyć pierwszą i drugą klasę szkoły podstawowej :)
Rafi
 

Re: Ochrona Omega tragedia

Postprzez trynis » Pt lut 05, 2010 1:45 pm

Wątek o niskiej wartości merytorycznej. Zamykam i przenoszę do kosza.
trynis
Site Admin
 
Posty: 54
Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 12:57 pm


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość