Kiepski lokal

Kiepski lokal

Postprzez Endo » Cz wrz 06, 2012 4:58 pm

Odwiedzając Rewal , rozczarowałem się jednym lokalem - Cafe Magda .
Przyczyna rozczarowania ?
Piwo takie sobie - lekko wodniste ...
Wychodząc z lokalu trzeba się upewnić , że pani od nalewaka(prawdopodobnie właścicielka lokalu) , widzi kufel z którego piłeś piwo . W innym wypadku może dojść do sytuacji , jaka mnie spotkała.
Pani nie zauważyła kufla , który po wypiciu piwa odniosłem i postawiłem na ladzie .Następnie spacerowym krokiem oddaliłam się od lokalu .
Na takie dictum, jakiś usłużny osiłek , pognał za mną i walnął mnie w plecy , z bojowym okrzykiem - "oddawaj kufel". Po zorientowaniu się że zaczepił niewinnego człowieka - napastnik podkuliwszy ogon - uciekł...
Jestem poważnym i uczciwym człowiekiem,a nie małolatem . Mało co nie dostałem zawału , jak mnie ten osiłek w plecy walnął .Dlaczego nie podszedł do mnie i nie spytał gdzie mam kufel z którego piłem piwo ? tylko zaatakował mnie od tyłu nie patrząc mi w twarz.
Jeżeli nie chcesz mieć podobnej przygody do mojej , warto byś zastanowił się nad odwiedzeniem tego miejsca.
Mogę dodać że w innych lokalach w Rewalu i na Wybrzeżu , które odwiedziłem w ciągu wielu lat , nigdy nie spotkała mnie podobna przygoda.
Endo
 

Re: Kiepski lokal

Postprzez Ruter » N wrz 15, 2013 2:34 pm

Rewal to porażka, najpierw pojechała tam moja żona a ja dopiero po 2 tygodniach. Z racji tego że żona nie pracuje (niestety jest bezrobotna) w geście rozpaczy zachaczyła sie do pracy na 2 tygodnie w knajpie. Wielu tzw. podrywaczy proponowało jej od razu łóżko - i to ma być kurde miejscowość na poziomie? Ja oceniam to tak że same jebaki tam jeżdżą i szukają okazji. Żenada.
Ruter
 


Powrót do Imprezy/Puby/Kawiarnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości