jest super...

ahhh, kiedyś to było...

jest super...

Postprzez La fidanzata » Wt cze 19, 2007 11:32 am

Z każdym rokiem, nad morzem pojawia się coraz więcej dresiarstwa, chamstwa, wylansowanej tandety, sztucznie przypakowanych chłopców po solarium, tlenionych różowych manekinów, którzy zostawiaja po sobie mase śmieci, tony butelek po alkoholu w Parkach Krajobrazowych, jeżdżą po lasach i szlakach dla rowerzystów swoimi ospojlerowanymi super brykami, w których zza przyciemnianych szyb można dojrzeć jedynie kostki przy lusterku a przede wszystkim usłyszeć bit najnowszego techno-polo.
Zastanawia mnie to, po co tacy ludzie przyjeżdżaja nad morze? Przeciez zabawić się i zaliczyć kilka nowych dup mozna u siebie w remizie, w sobotni wieczór.
Niestety odpowiedzi na to pytanie wciąż nie ma.

Pozdrawiam serdecznie tych, dla których wypoczynek nad morzem wiąże się z czymś więcej niz kac i spocone małolaty w podrzędnej dyskotece.
La fidanzata
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 11:08 am

100 % racji

Postprzez Małgorzata » Cz cze 21, 2007 11:02 am

Spędzam urlop nad morzem od lat ...
Zaczęło się od wyjazdów z rodzicami przez samodzielne wyjazdy jako nastolatka, teraz ... jeżdżę ze swoimi dziećmi ...
Od zawsze można było na głównych deptakach, plaży zaobserwować tzw. lans ;)
Ale NIGDY nie było tak jak jest w tej chwili !!
Czasem człowiek zastanawia się czy już zacząć z tego wszystkiego płakać, czy może jednak jeszcze można się z tego śmiać ... :)
Oczywiście można nie zwracać uwagi ... wieść spokojne życie wczasowicza ... Ale to już co raz trudniejsza sztuka, bo tandeta wdziera się wszędzie ...
SMUTNE :( ALE PRAWDZIWE
Małgorzata
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn cze 18, 2007 1:24 pm

Postprzez Marco » Pn lip 30, 2007 10:32 am

tak sami dzieci wychowaliśmy... :( Każdy kark jest na anabolach a blondynki są nimi zauroczone i to jest smutne...
Marco
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 10:15 am

Postprzez chloe » N sie 19, 2007 3:26 pm

spocone małolaty :D:D dobre.
chloe
 
Posty: 17
Dołączył(a): N sie 19, 2007 3:06 pm

Postprzez Paula » Cz sie 23, 2007 10:11 am

to prawda ze małolaty teraz prześcigają sie kto bedzie bardziej sexi wyglądał....dziewczyny jakby tylko mogły to chodziłyby bez niczego a chłopaki siłownia solarium...bleee...to jest niesmaczne :x

solarium wyjdzie Wam wszystkim za kilka lat rakiem skóry!!!! i już nie bedziecie takie (tacy) piękne (piękni) 8)
Paula
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 9:24 am

Postprzez pan_mruk » Śr sie 29, 2007 12:57 am

te spocone malolaty to spoko...jakos sie zniesie...
ale strasznie sie teraz porobilo z kradziezami...
przyjezdasz z namiotem, rozkladasz go...idziesz na plaze, wracasz a tu... ciach, zostajesz w klapkach i stroju kapielowym i koniec wakacji...
pan_mruk
 
Posty: 144
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 12:00 am
Lokalizacja: www.3line.pl

nie jest to regułą

Postprzez lottomat » Śr sie 29, 2007 8:16 am

czasem zdarza mi się jeździć pod namiot, zazwyczaj jest to Trójmiasto i powiem, że jeszcze mi się nie przytrafiło aby mnie ktoś na polu namiotowym okradł. Z drugiej strony mój dobytek nie przedstawia zbyt wielkiej wartości
lottomat
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt sie 14, 2007 2:07 pm

Postprzez pan_mruk » Śr sie 29, 2007 9:03 am

Wiesz, wszystko pewnie zalezy od ochrony osrodka, pola namiotowego. Nie mowie, ze wszedzie kradna i nie odradzam jazdy pod namiot... Sam strasznie uwielbiam ta forme podrozowania...
Niestety slyszalem juz kilka przykrych informacji... Ze zlodzieje pakuja po prostu caly namiot z zawartoscia do samochodu i...znikaja :/
pan_mruk
 
Posty: 144
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 12:00 am
Lokalizacja: www.3line.pl


Powrót do Dawniej nad Morzem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości